Sunday, April 24, 2016

Perekool.. ja üldse foorumid

Jah, lööge mind risti- ma käin aeg-ajalt oma meelt lahutamas perekooli foorumit lugedes. Samas loen ma ka buduaari foorumit ning kindlasti ka paljusid erinevaid blogisid. Eriti veel praegu, kui ma istun päevad läbi kodus. Ma teen omale tassikese teed ja loen kas telefonis või arvutis igasugust erinevat jama. Sissejuhatus läks aga väga pikaks, seega asun teema juurde.

On ilmselge, et tuntud foorumites on teemasid seinast seina. Muidugi on need jaotatud erinevatesse alateemadesse, kuid ma enamasti loengi neid vabaaja teemasid. Ja mis on mul silma jäänud?

Kui inimene küsib millegi kohta nõu või abi, siis hakatakse kohe parastama või igatemoodi  tembeldama, ning otseloomulikult on ta ise oma õnnetuses/olukorras/saatuses/sisestamõnisituatsioon süüdi. Selliseid teemasid on ilmselt tuhandetes. Ja tavaline on, et kaldutakse teemast kõrvale ja kommenteerijad hakkavad omavahel hoopis millegi muu pärast kraaklema.

Ja siis sattusid sellise "huvitava" teema peale, kus teemaalgataja küsis, kas keegi oskab öelda, milline näeb välja kümme aastat tagasi maetud laip. Ja parim selle juures on see, et inimesed reaalselt üritavad talle vastata ja loogilisi järeldusi tehes ise ka mõelda, milline see siis välja näeb.


Saturday, April 23, 2016

Kolimisjutte vol2

Hommikul saime kuidagi asjad kokku pakitud ja mitu korda käies (vahepeal ka Jyski külastades) oma kola uude koju transporditud.
Kuna meil hetkel voodit veel ei ole, siis magame diivanil ja meie toad näevadki välja nii, et elutoa pool on enamvähem sisustatud, aga magamistoa poolel on hästi palju kotte. Elame kui mustlaslaagris. :D
Nüüd peab kõik asjad paika sättima ja kiiremas korras STV millegi muu vastu vahetama. Kui emale sobis, et nett on oma tujude järgi, siis meile see ei sobi kohe kuidagi. :D

Friday, April 22, 2016

Fml

Kohutav on see enne kukke ja koitu ärkamine, kas teate?
Täna on laupäev ja otse loomulikult ärkasin ma üksi kell pool kaheksa hommikul. Kurvaks teeb asja see, et ma tean, et kui härra ärkab, kohvi joob ja omale eluvaimu sisse puhub, hakkame me kolima. Ja siis ma vedelen voodis ja ootan, et ma saaks juba toimetama hakata.
... Mõned minutid hiljem.
Härra tõusis üles ja sai oma kohvi kätte, võib vist pakkima hakata :P

Thursday, April 21, 2016

Kolimisjutte

Mul oli vahepeal täielik deja vu tunne. Nimelt kunagi mu vanem vend otsustas pealinna kolida ning ülemine korrus jäi vabaks. Teise vennaga tahtsime mõlemad sinna sisse kolida, sest.. pange ennast teismelise olukorda, kus olete terve elu õe-vennaga tuba jaganud ning nüüd avanes võimalus üksi eraldi korrusele kolida.

Sellega oli aga selline lugu, et vanem vend pakkus seda teisele vennale, aga ema oli nõus vaid lahendusega, et mõlemad kolime sinna. Ei saa üks, ei saa ka teine- lihtne.

Vend elas veidi aega Tallinnas ja kolis siis naise ja lapsega tagasi- ei sobinud siiski suurlinnaelu. Nüüd aastaid hiljem ostis ta aga omale korteri.

Ma nägin selles võimalust, kuna teine vend õpib pealinnas ja ema jääks üksi suurde majja. Also, mulle ei meeldinud härra korter väga, ma ei tundud end seal absoluutselt koduselt. Lisaks kolis lähiajal ka ta vend sisse.

Nüüd on asjad aga seal maal, et diivan on (peaaegu) kokku pandud ja plaan homme ülejäänud asjad ära tuua ja nn ametlikult sisse kolida.

Mina muidugi, kärsitu nagu ma olen, tahaks juba täna teleka ja teised "eluks vajalikud asjad" ära tuua ja juba siin ööbida,kuid härra on kella kümneni tööl, seega jääb see ilmselt ära. :-(

Lõpetuseks veidi nalja ka. Vend tuli Pärnu mäkki kaheks päevaks. Eks ta lootis ka veidi rahulikumat tööpäeva, kui Mustamäel. Läksin tunniks sinna, et endiste töökaaslastega juttu puhuda ja veidi süüagi (tegelikult läksin venna lõunat sööma, no judge), aga neil oli nii kiire, et enne bussipeale minekut sain korra venna pausile kutsutud. Säh sulle rahulikku väikelinna mäkki! :-D

Wednesday, April 20, 2016

Guess who's back, back again

Ma üldse ei hakka kirjutama sellest, et ma pole mitu kuud bloginud ja skipin oma sünnipäeva, Türgireisi, uue töökoha ja kõik vahepeal toimunud asjad ja kirjutan lihtsalt mingit random jama.

Igatahes, suutsin (jälle) haigeks jääda ja istun nüüd haiguslehel. Kuna mul on siiski meeletult asju vaja teha (loe: I got nothing to do) siis buduaari foorumis istudes suutsin oma klaviatuuriga midagi teha. Ühesõnaga,  täpitähti on väga halb trükkida, jube täppisteadus on, tavaliselt vajutades tuleb sada seda tähte. Nt tahan ä tähte saada, aga tuleb hoopis aaaaaa. What have I done?! Härra jõuab pealinnast, siis annan oma telefoni ja loodan selle tervelt (normaalse klaviatuuriga) kätte saada.

Also, kui ma juba klaviatuuri sätteid näppisin, siis vahetasin selle värvi ka ära :D
Mul on nüüd roheline klaviatuur :D

Thursday, February 4, 2016

(Mitte nii väga) tervislik

Kuidas edeneb #mallukagavormi? Noh, kõhulihaseid olen nüüd neli päeva järjest teinud, nagu plaan oligi, söön ka tihedamini ja korralikumalt. Enne mu probleem oligi selles, et sõin kord-kaks päevas ja siis ka näksisin. Näiteks õhtul tööl olles: 15-16 ajal sõin mingit burksi ja peale 22-te friikaid kastmega. Very healthy indeed, eks.

Täna aga sõin hommikul (kl 11 ajal, minu jaoks oli siis hommik, sest pool viis hommikul jäin alles magama) banaani ja tomatit, lõunaks salatit ja õhtuks tegime härraga tortillapõhjaga pitsat. Sellest sai kõht nii täis, et täna hiljem tuleb ehk mõni näkileib tomati-kurgiga.

Tegelikult tahtsingi kirjutada pitsast. Vaatasin, et enamus söövad nii isuäratavaid asju ja isegi pitsasid. Tegin siis mina ka. Ainsad nö mittetervislikud asjad olidki vist tortilla  (texmexi pitsa oma) ja juust (mingi tavaline odav riivjuust). Peal oli ka kõige tavalisem maitsestamata tomatipasta, šampinjonid, hakkliha, kollast ja punast paprikat ning pool punast tšillit,

Seoses tšilliga, nüüd pean vist järgmisteks päevadeks mõne vürtsika roa retsepti otsima, sest mul kaks rohelist ja poolteist punast tšillit külmikus.

Lõpetuseks kolm pilti- kaks neist on mu ostetud tšilli tüngast ja kolmast õhtusöögist.




Wednesday, February 3, 2016

Get yourself together

Mõtlesin siin, et kui mäkist ära lähen, võiks ka vähe tervislikumalt toituma hakata ja veidi trennigi tegema hakata.

Eile alustas Mariann aga sellist asja nagu "Mallukaga vormi" ning mõtlesin, et mis seal ikka, ühinen ka nendega. Asjale aitab kaasa ka see, et Margo minuga liitub.

Minu eesmärgiks on kaotada 4,3kg ja saada kõht ning kintsud vormi.

Härra eesmärki ma täpselt ei tea, ta tahab lihaseid kasvatada ja kaalus juurde võtta.

Mõtlesin küll, et jube halb aeg sellise asja jaoks, et ei võinud siis kuu lõpuni oodata. Raske on kaalu langetada, kui sul on päevas ette nähtud tasuta keskmine eine + cso 0 eest saad kaks tasuta keskmise eine kupongi. On the bright side, mu viimane päev mäkis on 21.02, aga assistent lubas need 22.02 välja printida. :-D

Igatahes, eile oli mott laes, jõudsin enne tööd poes ära käia, lillkapsakotlette teha, kõhulihaseid teha ja jalgsi tööle minna, + võtsin lõunaks neid kaasa.

Täna tegin (endale hommikuks, härrale lõunaks) munaputru rohelise sibulaga ja eile ostetud näkileibadele määrisin isetehtud avokaadokreemi, peale tomatit ja kurki.

Täna tegin ka kõhulihaseid, aga annab tunda küll, et kolm päeva järjest teinud. Täna jõudsin vaid 15 teha, kuid loodan enne tööd veel teha, et mitte motivatsiooni kaotada.

Igatahes, wish me luck ja loodan motti mitte kaotada.