Sunday, April 24, 2016
Perekool.. ja üldse foorumid
On ilmselge, et tuntud foorumites on teemasid seinast seina. Muidugi on need jaotatud erinevatesse alateemadesse, kuid ma enamasti loengi neid vabaaja teemasid. Ja mis on mul silma jäänud?
Kui inimene küsib millegi kohta nõu või abi, siis hakatakse kohe parastama või igatemoodi tembeldama, ning otseloomulikult on ta ise oma õnnetuses/olukorras/saatuses/sisestamõnisituatsioon süüdi. Selliseid teemasid on ilmselt tuhandetes. Ja tavaline on, et kaldutakse teemast kõrvale ja kommenteerijad hakkavad omavahel hoopis millegi muu pärast kraaklema.
Ja siis sattusid sellise "huvitava" teema peale, kus teemaalgataja küsis, kas keegi oskab öelda, milline näeb välja kümme aastat tagasi maetud laip. Ja parim selle juures on see, et inimesed reaalselt üritavad talle vastata ja loogilisi järeldusi tehes ise ka mõelda, milline see siis välja näeb.
Saturday, April 23, 2016
Kolimisjutte vol2
Friday, April 22, 2016
Fml
Thursday, April 21, 2016
Kolimisjutte
Mul oli vahepeal täielik deja vu tunne. Nimelt kunagi mu vanem vend otsustas pealinna kolida ning ülemine korrus jäi vabaks. Teise vennaga tahtsime mõlemad sinna sisse kolida, sest.. pange ennast teismelise olukorda, kus olete terve elu õe-vennaga tuba jaganud ning nüüd avanes võimalus üksi eraldi korrusele kolida.
Sellega oli aga selline lugu, et vanem vend pakkus seda teisele vennale, aga ema oli nõus vaid lahendusega, et mõlemad kolime sinna. Ei saa üks, ei saa ka teine- lihtne.
Vend elas veidi aega Tallinnas ja kolis siis naise ja lapsega tagasi- ei sobinud siiski suurlinnaelu. Nüüd aastaid hiljem ostis ta aga omale korteri.
Ma nägin selles võimalust, kuna teine vend õpib pealinnas ja ema jääks üksi suurde majja. Also, mulle ei meeldinud härra korter väga, ma ei tundud end seal absoluutselt koduselt. Lisaks kolis lähiajal ka ta vend sisse.
Nüüd on asjad aga seal maal, et diivan on (peaaegu) kokku pandud ja plaan homme ülejäänud asjad ära tuua ja nn ametlikult sisse kolida.
Mina muidugi, kärsitu nagu ma olen, tahaks juba täna teleka ja teised "eluks vajalikud asjad" ära tuua ja juba siin ööbida,kuid härra on kella kümneni tööl, seega jääb see ilmselt ära. :-(
Lõpetuseks veidi nalja ka. Vend tuli Pärnu mäkki kaheks päevaks. Eks ta lootis ka veidi rahulikumat tööpäeva, kui Mustamäel. Läksin tunniks sinna, et endiste töökaaslastega juttu puhuda ja veidi süüagi (tegelikult läksin venna lõunat sööma, no judge), aga neil oli nii kiire, et enne bussipeale minekut sain korra venna pausile kutsutud. Säh sulle rahulikku väikelinna mäkki! :-D
Wednesday, April 20, 2016
Guess who's back, back again
Ma üldse ei hakka kirjutama sellest, et ma pole mitu kuud bloginud ja skipin oma sünnipäeva, Türgireisi, uue töökoha ja kõik vahepeal toimunud asjad ja kirjutan lihtsalt mingit random jama.
Igatahes, suutsin (jälle) haigeks jääda ja istun nüüd haiguslehel. Kuna mul on siiski meeletult asju vaja teha (loe: I got nothing to do) siis buduaari foorumis istudes suutsin oma klaviatuuriga midagi teha. Ühesõnaga, täpitähti on väga halb trükkida, jube täppisteadus on, tavaliselt vajutades tuleb sada seda tähte. Nt tahan ä tähte saada, aga tuleb hoopis aaaaaa. What have I done?! Härra jõuab pealinnast, siis annan oma telefoni ja loodan selle tervelt (normaalse klaviatuuriga) kätte saada.
Also, kui ma juba klaviatuuri sätteid näppisin, siis vahetasin selle värvi ka ära :D
Mul on nüüd roheline klaviatuur :D
Thursday, February 4, 2016
(Mitte nii väga) tervislik
Täna aga sõin hommikul (kl 11 ajal, minu jaoks oli siis hommik, sest pool viis hommikul jäin alles magama) banaani ja tomatit, lõunaks salatit ja õhtuks tegime härraga tortillapõhjaga pitsat. Sellest sai kõht nii täis, et täna hiljem tuleb ehk mõni näkileib tomati-kurgiga.
Tegelikult tahtsingi kirjutada pitsast. Vaatasin, et enamus söövad nii isuäratavaid asju ja isegi pitsasid. Tegin siis mina ka. Ainsad nö mittetervislikud asjad olidki vist tortilla (texmexi pitsa oma) ja juust (mingi tavaline odav riivjuust). Peal oli ka kõige tavalisem maitsestamata tomatipasta, šampinjonid, hakkliha, kollast ja punast paprikat ning pool punast tšillit,
Seoses tšilliga, nüüd pean vist järgmisteks päevadeks mõne vürtsika roa retsepti otsima, sest mul kaks rohelist ja poolteist punast tšillit külmikus.
Lõpetuseks kolm pilti- kaks neist on mu ostetud tšilli tüngast ja kolmast õhtusöögist.
Wednesday, February 3, 2016
Get yourself together
Mõtlesin siin, et kui mäkist ära lähen, võiks ka vähe tervislikumalt toituma hakata ja veidi trennigi tegema hakata.
Eile alustas Mariann aga sellist asja nagu "Mallukaga vormi" ning mõtlesin, et mis seal ikka, ühinen ka nendega. Asjale aitab kaasa ka see, et Margo minuga liitub.
Minu eesmärgiks on kaotada 4,3kg ja saada kõht ning kintsud vormi.
Härra eesmärki ma täpselt ei tea, ta tahab lihaseid kasvatada ja kaalus juurde võtta.
Mõtlesin küll, et jube halb aeg sellise asja jaoks, et ei võinud siis kuu lõpuni oodata. Raske on kaalu langetada, kui sul on päevas ette nähtud tasuta keskmine eine + cso 0 eest saad kaks tasuta keskmise eine kupongi. On the bright side, mu viimane päev mäkis on 21.02, aga assistent lubas need 22.02 välja printida. :-D
Igatahes, eile oli mott laes, jõudsin enne tööd poes ära käia, lillkapsakotlette teha, kõhulihaseid teha ja jalgsi tööle minna, + võtsin lõunaks neid kaasa.
Täna tegin (endale hommikuks, härrale lõunaks) munaputru rohelise sibulaga ja eile ostetud näkileibadele määrisin isetehtud avokaadokreemi, peale tomatit ja kurki.
Täna tegin ka kõhulihaseid, aga annab tunda küll, et kolm päeva järjest teinud. Täna jõudsin vaid 15 teha, kuid loodan enne tööd veel teha, et mitte motivatsiooni kaotada.
Igatahes, wish me luck ja loodan motti mitte kaotada.



